Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Usługi pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Broniszewski organizuje pogrzeby kompleksowo. Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności, organizujemy uroczystości pochówku zarówno świeckie, jak i w wybranych obrządkach oraz zapewniamy przygotowanie całej ceremonii.

Transportujemy zwłoki ze wskazanego przez bliskich zmarłego miejsca, tak w kraju, jak i za granicą. Dzięki współpracy z krematoriami możemy Państwu zaoferować kremację zwłok. Oferujemy szeroki wybór trumien oraz niezwykłą oprawę kwiatową uroczystości. Na Państwa życzenie w pogrzebowej ceremonii może uczestniczyć trębacz, który sprawi, że chwile pożegnania bliskiej osoby będą jeszcze bardziej podniosłe. W każdej filii zakładu posiadamy chłodnię oraz piękną kaplicę.

Mając świadomość tego, że organizacja pogrzebu jest kosztowna, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy możliwość uregulowania należności po otrzymaniu zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS.

 NASZE TELEFONY CZYNNE 24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU
500 197 247    505 777 404